Авторизація ...
Ім'я користувача :
Пароль :

ПРОФІЛЬ КОРИСТУВАЧА: Борис


Статус: Адміністратор
Рейтинг:
Дата реєстрації: 31 січня 2015
Останнє відвідування: 31 серпня 2019
Новин: 29
Коментарів: 0
Сайт:
ICQ:    
Звідки: СБСБ / СБЛП / СБУ
Про себе:

Новини від Борис


ЗАЯВА ГС «СТУДЕНТСЬКЕ БРАТСТВО ЛЬВІВЩИНИ» ЩОДО ДРУГОГО ТУРУ ВИБОРІВ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИЗАЯВА ГС «СТУДЕНТСЬКЕ БРАТСТВО ЛЬВІВЩИНИ»
ЩОДО ДРУГОГО ТУРУ ВИБОРІВ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
ЗАЯВА громадської спілки «Студентське Братство Львівщини» щодо виборів Президента України у 2019 роціЗАЯВА громадської спілки «Студентське Братство Львівщини» щодо виборів Президента України у 2019 році30 років Студентському БратствуДорогі братчики і сестрички, усіх поколінь та осередків Студентського Братства Львова (Львівщини)! Цього року в травні наша спілка святкує своє 30-ліття. З цієї нагоди Студентське Братство збирає у Львові, на спільну зустріч, усі свої покоління членів (членкинь), усіх своїх осередків, а також запрошує усіх друзів Студентського Братства. Основні події плануються на 18 травня. Про детальний опис подій та локацій повідомимо згодом. В рамках відзначення цієї річниці плануються заходи як академічні так і розважальні, щоб усі могли корисно та приємно провести час разом.


Популяризація Історії: досвід "Історичної Правди"Відомий український історик Вахтанґ Кіпіані поділиться досвідом в популяризації історії.Велика Великодня Братська ватраТрадиційно на Великодень Братство збирає всіх довкола Великої Великодньої Братської ватри. Запрошуємо разом відзначити воскресіння Господнє у великому дружньому гурті, частуючи один одного великодніми смаколиками і співаючи пісень під гітару та купу інших інструментів.Виставка "Весна Текстури"У Львові проведуть благодійний мистецький аукціон в рамках виставки "Весна Текстури", для збору коштів на лікування маленького Матвійка.

Хлопчику чотири місяці, і в нього страшний діагноз – пухлина головного мозку діаметром 4*5*6 см. Ця страшна хвороба вже спричинила ускладнення – обструктивну гідроцефалію та порушення рухів очних яблук, що в подальшому може призвести до жахливих наслідків та погіршення стану дитини, адже з кожним днем хвороба прогресує.

Щоб допомогти маленькому Матвійку та зібрати кошти на його лікування та реабілітацію, волонтери Благодійного фонду «Допомога і турбота» спільно з ГО «Мистецьке об'єднання «Текстура», в межах щорічної виставки «Весна Текстури» проведуть благодійний аукціон. Усі зібрані кошти із продажу картин будуть передані на лікування Матвійка Урбанського.

Давайте разом збережемо життя цій дитині!

Відкриття виставки та благодійний аукціон відбудеться 23 квітня 2016 року в «Музеї ідей» (вул. Валова, 18а).

Початок о 17:00.
Кінопоказ у ЛНУ фільму "Добровольці Божої чоти"

"Добровольці Божої чоти" — фільм-історія творення нової української армії.

Запрошуємо 20 квітня в Студентський клуб ЛНУ (вул. Університетська, 1) на кіноперегляд повнометражної документальної кінострічки про оборонців Донецького аеропорту "Добровольці Божої чоти", Леоніда Кантера та Івана Яснія, знятого в реальних бойових умовах.Березневий КІНО9: КубізмЗапрошуємо на березневий "КІНО9" - кубізм, Пікассо, синій, Ольга Кузюра, NotCleanHead, виставка та море творчості чекають на вас 26 березня.Фестиваль театрального спорту "Львівські IMPROV фестини"

Мистецький Львів запрошує тебе поринути у світ імпровізацій. З нагоди Дня народження Improv в Україні, відбудеться перший фестиваль театрального спорту “Львівські IMPROV фестини!”.

Якщо ти досі не знаєш, що таке improv, приходь, краще один раз побачити! Посміхнемо кожного! Відсвяткуймо третій День народження IMPROV в Україні разом!Дні пам'яті Героїв Небесної СотніУсіх львів'ян та люди доброї волі запрошуються долучитися до заходів, згадати світлу пам'ять Героїв Небесної Сотні, які віддали за нас своє життя та гідно їх вшанувати.

Програма вшанування Героїв Небесної Сотні у Львові:


Служба охорони Моноліт